Защо е хубаво да имаш приятелка зомби (за мъже)? Едва ли “Ергенът” е представителна извадка на женското (а и мъжкото) съсловие, но ако това е така, по-добре нормалните да напуснем планетата или да си хванем приятелка/ приятел зомби. Защо? Ето ви осем причини за това: 8/ Приема те такъв, какъвто си Липсата на стандарти не […]

